TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,350 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kavacık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No:32
  • TELEFON: 0216 523 25 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-23:50
SERVİS SAATLERİ 08:00-23:50
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Gece 23:50’ye kadar paket servisimiz hizmetinizdedir. Yarım ekmek, kaşarlı yarım, mega yarım, tombik, kaşarlı tombik, mega tombik, kaşarlı dürüm, 1,5 dürüm, duble dürüm, porsiyon döner, 1,5 porsiyon, duble porsiyon, üç çeyrek ekmek, kaşarlı üç çeyrek ve tam ekmek çeşitlerimizden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Paşa Döner, Türkiye’ yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile tanıştıran marka…

Paşa Döner, ilk şubesini açtığı 2009 yılından bugüne Türkiye’nin hızlı gıda tüketimine lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları getirmeyi misyon edinmiştir.

Paşa Dönerin kendi özel üretim tesisinde beyaz etler, gerekli tüm tetkikler uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine has, enfes bir sosla karşı konulamaz lezzetine erişerek, günlük olarak tüm şubelere lezzet yolculuğuna çıkıyor. Bu lezzet yalnızca Paşa Döner şubelerinde halkla buluşuyor.

Eğitimli ve dinamik personeli, Türkiye’de ilk defa %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Paşa Döner, kazandıran franchise yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.