GOLD Gürpak Temizlik Şirketleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
836 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Günay Karakulak
  • ADRES: Kavacık Mahallesi Otağtepe Caddesi Erkan Yılmaz İş Merkezi No:49 Kat:2 Daire:1, 34810 Beykoz/İstanbul
  • TELEFON: (0216) 471 11 05
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: (542) 820 40 05
  • WEB SİTESİ: http://www.gurpaktemizlik.com.tr
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00-20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kavacık Mahallesi Otağtepe Caddesi Erkan Yılmaz İş Merkezi No:49 Kat:2 Daire:1, 34810 Beykoz/İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

GÜRPAK HAKKINDA

TARİHÇEMİZ

GURPAK Şirketler Grubu 2007 yılından bugüne kadar hizmet sektöründe faaliyet göstermekte ve sektörün ilk 2 firması içinde yer almaktadır. ·TEMİZLİK HİZMETLERİ ·İLAÇLAMA HİZMETLERİ konularında hizmet veren şirketimiz, hizmette kaliteyi ilke edinerek ISO 9001-200 (Kalite Yönetim Sistemi) TSE EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemleri), TSE 18001-2001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri), TSE (hizmet Yeri Yeterlilik) belgelerini almışlar ve kalite sistemlerini tüm hizmetlerinde uygulamaya başlamışlardır.

MİSYONUMUZ

Pazar diyagramımızı genişleterek makro pazarın en yetkin ve lider kuruluşu olmak grubumuzun temel misyonumuzdur. Yöneticilerimizden başlayarak tüm çalışanlarımıza yansıyan ve uygulanmasında ödün vermediğimiz en önemli ilkelerimiz “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KALİTE” dir. GURPAK GROUP TESİS YÖNETİMİ HİZMETLERİ A.Ş Nitelikli, deneyimli ve eğitimli personelleriyle, dünya kalitesinde standarda sahip makine ekipman ve kimyasalları, düzenli eğitimleri ve en önemlisi siz değerli müşterileriyle geliştirdiği sıcak ve içten ilişkilerle, Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri kapsamındaki Site Yönetimi, Temizlik Hizmetleri, Teknik Hizmetler, Bordrolama Hizmetleri, Stewarding Hizmetleri vb. diğer outsource edeceğiniz gereksinimlerinizi eksiksiz olarak sizlere sunmaktadır

VİZYONUMUZ

Hizmet kalitemizi standartlarımızın da üstünde yükseltmek, işletimde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri güncel olarak uygulamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, alıcı odaklı hizmetle alıcı memnuniyetini sağlamak, AR-GE çalışmaları ile hizmette yeni stratejiler oluşturmak.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.