TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
824 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gonca Jale Peker
  • ADRES: Çubuklu Mah. Boğaziçi Cad Karlı Plaza no:7/3 34805 Kavacık Beykoz İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 693 3777
  • FAX: 0 (216) 693 3781
  • GSM: 0 (532) 620 9837
  • WEB SİTESİ: http://egt-tr.com
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Çubuklu Mah. Boğaziçi Cad Karlı Plaza no:7/3 34805 Kavacık Beykoz İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

EGT, İstanbul merkezli ithalat ve ihracatçı bir firma olup, ana faaliyet konusu Türkiye’de gıda ürün grubunda tüketiciye özel ürünler sunmaktır. Mevcut pazar araştırmalarını en iyi şekilde yaparak tüketim alışkanlıkları ve satış imkanları doğrultusunda uygun ürünün geliştirmesini yapar ve tüketiciye ulaştırır. Ürünlerde, kalite, fiyat ve tüketici grubu dengesini iyi oluşturmak temel hedefidir.
EGT, Almanya’nın en tecrübeli lider üreticileriyle işbirliği yaparak ithalatını yaptığı atıştırmalık ürün gruplarını Türkiye pazarına kazandırmaktadır. Temsilciliğini yaptığımız lider firmalardan özenle seçilmiş ve türk damak tadına uygun geniş yelpazeli çikolata çeşitleri ve ayrıca patates cipsi ürünleri için Türkiye’de satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir.
Mevcut ve gelişmekte olan bayi ağıyla Türkiye genelinde yerel marketlere, benzin istasyonlarına, şarküteri, horeka ve geleneksel pazara Almanya’dan ithal etmiş olduğu çikolata ve patates cipsi ürünlerinin aktif dağıtımını yapmaktadır.
Yılların birikimi, mevcut uluslararası bağlantılar, temsilcilikler ve muhtelif danışmanlık tecrübesiyle başlayan ithalat faaliyetlerimiz EGT yi konusunda bir lider firması haline getirmiştir.
EGT İhracat faaliyetlerinde de kendisini sürekli geliştiren bir kurumdur. Bu bağlamda ihracata konu ürünlere inovasyon katarak rakiplerine göre gerek fiyat, tat ve başarılı sunum olarak fark yaratmaktadır. EGT başta Batı ve Doğu Avrupa olmak üzere, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine gıda ve içecek ürün gruplarını ihraç etmektedir. İhraç konusu ürünler başlıca zeytin, zeytin yağı, fındık, fındık yağ, fındık ezmesi -olmakla beraber içecek grubunda Türk menşeli şarap ürünleri bulunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.